Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Лицарі Небесної варти

Валерій Боняківський

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Ефір: п’ятниця, 31 березня, 18:40; субота, 1 квітня, 12:00

Ця телеісторія - про ще одного лицаря Небесної варти родом із Полтави - Валерія Боняківського. Людина глибокої душі, творчого осмислення - на згадку  лишилися написані ним картини. Хоча, життя вже встигло створити свої замальовки в пам'яті його рідних і друзів. Пам'ять про героїв не вмирає!

Анонс: "Лицарі Небесної варти" Боняківський Валерій Анонс: "Лицарі Небесної варти" Боняківський Валерій

"Лицарі Небесної варти" Микола Закарлюка

Закарлюка Микола Володимирович. Народився 4 лютого 1977 року у селищі Решетилівка Полтавської області. Закінчив ПТУ №52. 1995 року був призваний до армії зв'язківцем. Мав звання молодшого сержанта. 26 грудня 2014 року пішов добровольцем до 25-ої бригади на службу за контрактом. Загинув 22 січня 2015 року під Авдіївкою.

"Лицарі небесної варти" Денис Синюк

Синюк Денис Сергійович народився 31 травня 1993 року в Полтаві. Закінчив Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" , здобув кваліфікацію техніка-електрика. Мріяв стати офіцером, навчатися в Одеському інституті сухопутних військ. Учасник антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях. Один із "кіборгів" - захисників Донецького летовища.

"Лицарі Небесної варти" Владислав Бєлорус

Бєлорус Владислав Вікторович народився 24 листопада 1992 року у Лубнах Полтавської області. Закінчив Лубенську спеціалізовану школу №6. Солдат-контрактник 72-ої окремої механізованої бригади м. Біла Церква. Позивний "Філософ". Загинув 14 липня 2014 року у с. Червона Зоря Донецької області.  

"Лицарі Небесної Варти" Юрій та Володимир Дудки

Не можна словами описати жахіття війни, що випали на долю наших солдат. Не зміряти горя і відчаю близьких, що втратили своїх синів, чоловіків, батьків. Наскрізною кулею увійшла війна і у сім’ю Дудки, забравши одразу двох – старшого брата Юрія та молодшого Володю. 

"Лицарі Небесної варти" Вадим Мирінець

Вадим Мирінець - звичайний хлопчина, який народився у люблячій родині. Зростав добрим, чуйним хлопцем. Навчався, мріяв…

"Лицарі Небесної варти" Віктор Ходак

Ходак Віктор Григорович. Народився 29 вересня 1987 року в с.Шедієво Новосанжарського району Полтавської області.

Загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з оточення під м.Іловайськ Донецької області.

"Лицарі Небесної варти" Сергій Лимар

Сергій Лимар. Старший лейтенант Збройних Сил України. Командир радіовзводу мобільного вузла зв'язку. народився 21 лютого 1989 року в Полтаві. Випускник військового інституту телекомунікацій та інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Загинув під час артелерійського обстрілу бойових позицій поблизу села Стара Гнатівка на Донеччині. Похований у Полтаві на алеї Героїв.

"Лицарі Небесної варти" Микола Чепіга

Чепіга Микола Миколайович. Народився 10 серпня 1977 року у Полтаві. Закінчив Полтавське ПТУ №3, отримав спеціальність слюсаря. Служив у Збройних Силах України. Працював у моторвагонному депо Полтави, проживав у селі Надержинщина Полтавського району. 18 березня 2014 року добровольцем пішов захищати Україну. Служив у 24-му батальйоні територіальної оборони "Айдар". Рядовий. 17 червня 2014 року у районі селища Металіст на околицях Луганська передова група батальйону "Айдар", що вирушила до місця бою сил АТО з терористами, потрапила в засідку та була обстріляна з важкого озброєння. Миколу Чепігу поранили та взяли у полон. 2 липня 2014 року стало відомо, що бійця вбили.

"Лицарі Небесної варти" Григорій Терехов

Григорій Терехов. Народився 17 червня 1960 року у селі Чапаєве Чутівського району. Закінчив Полтавське ПТУ. Спеціальність - зварювальник. Добровольцем відправився у зону АТО. Воював у "гарячих точках". Заступник командира по роботі з особовим складом. Загинув 21 липня 2014 року біля міста Костянтинівка під час обстрібу блокпосту Збройних Сил України. Батько трьох дітей.

"Лицарі Небесної варти" Микола Зайцев

Зайцев Микола Володимирович. Народився 9 березня 1977 року у місті Комсомольськ Полтавської області. Майор, кадровий військовослужбовець Державної прикордонної служби України. Загтнув 14 червня 2014 року під Маріуполем під час обстрілу сепаратистами колони автомобілів Державної прикордонної служби. Указом Президента України за особисту мужність і героїзм виявлені у захисті державного суверенітетита територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Посмертно.