Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Земляки

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Микола Лисенко

Ефір: неділя, 22 жовтня, 16:00

Композитор, піаніст – віртуоз, хоровий диригент, педагог, громадський діяч, засновник української класичної музики. Усе це – про нашого земляка Миколу Лисенка. Інколи його називають духовним братом Тараса Шевченка, бо значення Лисенка в українській музиці рівноцінне значенню Шевченка в літературі. 22 березня виповнилося 175 років від Дня народження видатного композитора. І ми запрошуємо Вас у Гриньки Глобинського району, що на Полтавщині, де знаходиться  коріння маестро.

Олександр Калініченко

Слово «неможливо» сьогодні означає набагато менше ніж коли-небудь за всю історію людства. Дехто викинув його взагалі із власного лексикону, сподіваючись, що кожна людина спроможна зробити усе те, у що вірить. Але неменшою силою підтримки — є віра, бодай однієї людини в тебе. а коли це твій наставник, викладач — ця сила зростає у стократ. Саме герой нашої передачі «Народжені для перемог...» Олександр Калініченко вірить у своїх студентів і допомагає їм втілювати у життя те, про що навіть не міг мріяти сам.

Володимир Тищенко

Про цю легендарну людину можна сказати - там де він проходить ростуть квіти і пшениці. Майже півстоліття доктор сільськогосподарських наук, професор, головний і ведучий селекціонер по озимій пшениці Володимир Тищенко віддав своїй улюбленій справі, перед якою світ стає на коліна - ростити хліба.