Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Архів за 26.01.2017

Новини компанії
Акценти

"Акценти" 25.01.2017

У жовтні 2016-го власники свинокомплексу «Сільські традиції», що у селищі Білики на Полтавщині, поінформували -  закриють підприємство до  1-го квітня 2017-го. Але громада села в це не вірить. Місцеві обіцяють навіть  блокувати виробничий процес, доки всіх свиней не вивезуть. Днями ж, керівництво товариства «Сільські традиції», подало позов у суд на активістів, які вимагають  закрити  свинокомплекс. Керівники підприємства звинувачують селян у завданні матеріальних збитків та у жорстокому поводженні з тваринами. На чиєму ж  боці правда? 

Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко
Ти — молодий!

"Ти - молодий" № 396

Час минає із реактивною швидкістю, не встигаєш озирнутися - уже новий день, який приносить нові події і новий досвід. Не знаю, як ви, але я тільки зараз збагнула, що половина зими промайнула, а я так не встигла насититися її кришталевою повнотою. Не прогавте неповторні миті цього холодного і вимогливого сезону. Він змушує нас змінюватися і розвиватися, а отже вдосконалюватися.

Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко
Уроки історії

"Уроки історії" Праведники світу

У Талмуді сказано: "Хто погубив хоча б одне життя – погубив цілий світ, а той хто врятував хоча б одне життя – цей світ врятував". В  черговій передачі «Уроки історії» дивіться про  Праведників  Світу -  людей, які в часи Голокосту ризикували своїм життям, рятуючи  євреїв від знищення нацистами.

Ранкова тема

День Соборності

У студії Тамара Жалій - кандидат історичних наук, доцент кафедри правознавства ПНПУ ім. В. Короленка