Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Архів за 17.02.2017

Акценти

"Акценти" 16.02.2017

Британський туристичний  портал склав топ-11 міст світу, куди не потрібно їхати в 2017 році. І все б нічого, якби не лідер цього антирейтингу. Виявляється, британці радять утриматися від подорожей у Київ. Чим керувалися автори опитування:  упередженням чи політикою, грошима  чи позицією? У ситуації спробують розібратися учасники суспільно – політичного  ток-шоу "Акценти".

Ти — молодий!

"Ти-молодий" № 398

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Країна вшановує подвиг учасників Революції Гідності. У наступному випуску програми «Ти молодий» згадаємо події Майдану. Вболіватимемо за учасників обласних змагань з греко-римської боротьби. А вихованці  хореографічного колективу «Гарний настрій» додадуть позитивних емоцій.

Ти — молодий!

"Ти - молодий" № 399

У програмі «Ти - молодий» поговоримо про нині  звичні у побуті слова: «тіпа», «кек», «дратуті». Поспілкуємося із учасниками й очевидцями Революції гідності, згадаємо героїв «Небесної Сотні». А волонтери громадської організації Спецпідрозділом «Баррі» навчать  надавати домедичну  допомогу. І все це у 399 випуску програми «Ти - молодий» на телеканалі «Лтава».

Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка
Дитяча студія «Разом»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко