Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Архів за 22.02.2017

Акценти

"Акценти" 21.02.2017

Сьогодні у  світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Українській завжди потрібно  було  за себе боротися. П'ятдесят три накази, циркуляри, заборони, починаючи з 1627 року по 1990. Звісно, це породило свої негативні плоди. Як потрібно  в третьму тисячолітті захищати українську мову та нести українське слово, інколи ціною свого життя. Чому такі тернії до зірок проходить мова Шевченка, Франка, Котляревського, Мазепи та  Гоголя? Про історію  та останні законодавчі зміни  говорять учасники ток-шоу "Акценти".

Квадрат успіху

Не прогав початку найочікуванішого вокального проекту Полтавщини!

Ефір: неділя, 26 лютого, 16.00, 21.30

Врешті дочекалися! На каналі "Лтава" стартує 7-й сезон вокального телеконкурсу "Квадрат Успіху"! Чотири тижні поспіль щонеділі ти знайомитимешся із учасниками проекту, слухатимеш коментарі  їх виступів від компетентного журі. Тебе вразить виконавська майстерність  та яскрава картинка.Не прогав початку  найочікуванішого вокального проекту  Полтавщини!

Гості «Ранку на «Лтаві»

"Гості "Ранку..." Анна Єгорова

У гостях "Ранку на Лтаві" - Анна Єгорова, учасниця незалежного творчого об'єднання Magnum Opus

Гості «Ранку на «Лтаві»

"Гості "Ранку..." О.Дємідовіч, С.Бондарева

"Добрий ранок" в гостях "Ранку на Лтаві"

Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко
Ранкова тема

Презентація фільму «Соловецькі в’язні з України. Лесь Курбас, Микола Куліш»

Зустріч двох талантів – режисера Леся Курбаса і драматурга Миколи Куліша – змінила український театр 20 століття. У новаторських формах, ідеях їхніх вистав вперше заговорила правда про радянську систему. Театральний тріумф став початком кінця: і для цих двох геніальних митців, і для театру «Березіль».

Бюро порад

Бюро порад: солодощі

Не секрет, солодощі здатні покращувати наш настрій. Тому у прагненні підвищити життєвий тонус, ми часто біжимо до супермаркету у пошуках смачненького: цукерки, шоколад, печиво. Що ж обрати, щоб побалувати себе і не нашкодити здоров'ю та фігурі? Про це розповість експерт.

Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник