Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Культурно-пізнавальні програми

Культурний простір
Автор і ведучий:
Дмитро Купченя
Дмитро Купченя
Тема дня

Концерт гурту "The Вйо"

У студії - лідер гурту "The Вйо"

Зустріч для Вас
Автор і ведучий:
Андрій Кадук
Андрій Кадук

"Зустріч для вас" Олександра Шпіка

Все її життя пов’язане з танцем. Вона засновниця і керівник відомого шоу-балету та танцювальної студії, має чітку життєву позицію і впевнена, що рух – це життя, а тому ніколи не зупиняється на досягнутому. Олександра Шпіка – героїня чергового випуску програми «Зустріч для вас». 

Тема дня

Презентація фільму «Соловецькі в’язні з України. Лесь Курбас, Микола Куліш»

Зустріч двох талантів – режисера Леся Курбаса і драматурга Миколи Куліша – змінила український театр 20 століття. У новаторських формах, ідеях їхніх вистав вперше заговорила правда про радянську систему. Театральний тріумф став початком кінця: і для цих двох геніальних митців, і для театру «Березіль».

Уроки історії

"Уроки історії" спогади Михайла Глузмана

Без історичної достовірності, але з суб’єктивною правдою. Так свою автобіографічну книгу «Малюнки по пам’яті або Спогади відсидента» охарактеризував правозахисник, дисидент і політв’язень радянських часів Семен Глузман.

Тема дня

Таємниці створення української ікони

У студії - Володимир Олещук, художник-іконописець

Тема дня

Молодіжний фестиваль реклами

У студії - Наталія Карпенко, завідувач кафедри маркетингу ПУЕТ, член ради Всеукраїнської громадської організації маркетингу

Культурний простір
Тема дня

День закоханих

У студії - подружжя Журавльових

Тема дня

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У студії - Юрій Цомартов, голова громадської спілки ветеранів війни в Афганістані та учасників бойових дій, Петро Маційчук - заступник голови громадської спілки ветеранів війни в Афганістані та учасників бойових дій, заслужений лікар України.