Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Тест на майбутнє (архів)

Що потрібно розповідати дітям про війну

Тема військового протистояння на Сході нашої країни і захист її територіальної цілісності - сьогодні в усіх на устах. Як і що сьогодні говорити нашим дітям про війну?

Війна

Війна увійшла у дім кожного. Щомиті із замиранням серця ми чекаємо новин від наших воїнів, які перебувають у зоні АТО. Тож, у студії "Лтави" з'ясовуватимуть суть такого явища, як "війна".

Хірургія

Тема передачі: травматична епідемія. Нам потрібно бути готовими до того, щоб захищати життя.

Переселенці

Гості передачі "Тест на майбутнє" - українці, які змушені були тимчасово залишити рідні домівки і знайти прихисток на Полтавщині.

Шкільні підручники

Триває процес реформування і демократизації вітчизняної освіти. У черговому випуску передачі "Тест на майбутнє" говоритимемо про книги. Зокрема про підручники за якими вчитимуться учні українських шкіл.

З чого починається Батьківщина

Цього разу в студії телеканалу "Лтава" говоритимуть про високе порчуття, почуття без якого важко уявити себе справжнім громадянином, патріотом своєї країни. Мова піде про любов до Батьківщини

Паніка

Щохвилини, щогодини, щодня ми переживаємо за майбутнє нашої каріїни, за долю воїнів, які боронять нашу землю. Йдучи мирними вулицями Полтави ми не можемо позбавитися цього підступного почуття тривоги. Про страх та паніку, як спеціальну технологію впливу на свідомість людей, про лікування душі говоритимуть у черговому випуску передачі "Тест на майбутнє".

Танцюють не всі (1 частина)

Останнім часом суспільство захлинула хвиля всезнайства: всі ми можемо співати, писати вірші, танцювати. Чи дійсно це так? - з'ясовували в студії "Лтави"

Вчитель року (2 частина)

Гості студії - переможці конкурсу "Вчитель року".

Вчитель року (1 частина)

У Полтаві визначили переможців обласного етапу конкурсу «Вчитель року». Найкращих педагогів визначали у п’яти номінаціях – «класний керівник», «українська мова і література», «правознавство», «хімія», «образотворче мистецтво». Про організацію і проведення конкурсу у програмі "Тест на майбутнє"