Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Звичайні герої

Автор і ведучий:
Костянтин Яхновський
Костянтин Яхновський
Автор і ведуча:
Анна Штитьова
Анна Штитьова

Звичайні герої: отець Іван

«Словом і ділом» полтавський священик Іван Орловський допомагав українським бійцям з початку антитерористичної операції у 2014-му році. Про службу капелана на фронті та серед мирян дивіться у програмі "Звичайні герої"

Звичайні герої: Іван Банк

Доки народний герой захищає країну, вдома в с. Вільний Степ Новосанжарського району на нього чекає дружна родина. У Івана четверо  братів та шестеро сестер. Сім’я на Полтавщину переїхала із Західної України.  Хлопець з дитинства мріяв стати військовим. Та й в ігри грав суто хлоп’ячі.

Народний герой України

У Миргороді відбулася урочиста церемонія  нагородження орденом “Народний герой України”.   Волонтерську відзнаку отримали військовослужбовці та родичі загиблих українських захисників — учасників АТО.

8-а окрема автомобільна санітарна рота

Під білими прапорами, без зброї та бронежилетів вони виносили поранених та загиблих із «найгарячіших точок». Бійці 8-ї окремої автомобільної санітарної роти пройшли всю лінію фронту від Краматорська до Маріуполя. Їхнім першим та найтяжчим бойовим виїздом був Іловайськ. У серпні минає два роки найзапеклішим боям між українськими військовими і сепаратистськими озброєними формуваннями за один із стратегічно важливих об’єктів Донбасу - Іловайськ.  

Ігор Солод

Наш земляк, випускник 31 школи Полтави, строковик 21 десантно-штурмової бригади, наприкінці  вісімдесятих з однополчанами вдихнув «живу війну». Вогнем і металом  на Закавказзі Вірменія і Азербайджан ділили територію Нагорного Карабаха. Невдовзі  із побратимами зареєстрували Обласну спілку десантників.  У червні 2016 головний сержант роти вогневої підтримки 81 десантно -  штурмової бригади 90 окремого десантного батальйону  Солод та побратими захищали  Авдіївську промислову зону -  зручний плацдарм для воюючих сторін і стратегічну територію Донецької області. 

16 батальйон тероборони

Два роки тому цей підрозділ сформували з мешканців Полтави та області. Починали як територіальний батальйон. Всього лише 12 днів і близько 300 бійців, колишніх військових готових захищати батьківщину. Щоденні тактичні навчання, а далі завдання стежити за порядком і охороняти стратегічні об'єкти на Полтавщині, військові склади в Чугуєві,  Миргородський аеродром та кордони з Придністров'ям.

Сергій Смірнов

Сергій Смірнов воював у секторі А, штаб якого знаходиться на місті Старобільськ Луганської області. Стріляти, працювати  у складі підрозділу, зачищати населені пункти, штурмувати будівлі - це його професія. Чоловік закінчив Новосибірське вище військово-політичне училище та військову академію у Києві. Коли розпочалося протистояння на сході України, уже 6 років перебував на пенсії. Однак відчув, диванна армія -  це не для нього. Тому пішов воювати добровольцем.

Роман Хазієв

У свої 25 років він бачив справжню війну і смерть. Полтавець Роман Хазієв більше п'ятнадцяти місяців прослужив в АТО. І весь цей час був  на передовій. Сам збив один безпілотний літак. Демобілізували полтавця наприкінці 2015-го року. І зараз знову хлопець збирається повернутися на лінію вогню, проте вже на контрактну службу.

Дмитро Могура

Дмитро Могура вже рік на фронті. Чоловік пропустив народження своєї другої доньки, тож кожен день він надолужує втрачене.  Екс-боєйць 16-го батальйону не побачив перші кроки своєї доньки. Навчання, кордони з Придністров'ям,  потім Щастя. На фронті Дмитро возив військове командування.