Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Звичайні герої

Звичайні герої: отець Іван

«Словом і ділом» полтавський священик Іван Орловський допомагав українським бійцям з початку антитерористичної операції у 2014-му році. Про службу капелана на фронті та серед мирян дивіться у програмі "Звичайні герої"

Звичайні герої: Іван Банк

Доки народний герой захищає країну, вдома в с. Вільний Степ Новосанжарського району на нього чекає дружна родина. У Івана четверо  братів та шестеро сестер. Сім’я на Полтавщину переїхала із Західної України.  Хлопець з дитинства мріяв стати військовим. Та й в ігри грав суто хлоп’ячі.

Народний герой України

У Миргороді відбулася урочиста церемонія  нагородження орденом “Народний герой України”.   Волонтерську відзнаку отримали військовослужбовці та родичі загиблих українських захисників — учасників АТО.

8-а окрема автомобільна санітарна рота

Під білими прапорами, без зброї та бронежилетів вони виносили поранених та загиблих із «найгарячіших точок». Бійці 8-ї окремої автомобільної санітарної роти пройшли всю лінію фронту від Краматорська до Маріуполя. Їхнім першим та найтяжчим бойовим виїздом був Іловайськ. У серпні минає два роки найзапеклішим боям між українськими військовими і сепаратистськими озброєними формуваннями за один із стратегічно важливих об’єктів Донбасу - Іловайськ.  

Ігор Солод

Наш земляк, випускник 31 школи Полтави, строковик 21 десантно-штурмової бригади, наприкінці  вісімдесятих з однополчанами вдихнув «живу війну». Вогнем і металом  на Закавказзі Вірменія і Азербайджан ділили територію Нагорного Карабаха. Невдовзі  із побратимами зареєстрували Обласну спілку десантників.  У червні 2016 головний сержант роти вогневої підтримки 81 десантно -  штурмової бригади 90 окремого десантного батальйону  Солод та побратими захищали  Авдіївську промислову зону -  зручний плацдарм для воюючих сторін і стратегічну територію Донецької області. 

16 батальйон тероборони

Два роки тому цей підрозділ сформували з мешканців Полтави та області. Починали як територіальний батальйон. Всього лише 12 днів і близько 300 бійців, колишніх військових готових захищати батьківщину. Щоденні тактичні навчання, а далі завдання стежити за порядком і охороняти стратегічні об'єкти на Полтавщині, військові склади в Чугуєві,  Миргородський аеродром та кордони з Придністров'ям.