Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Музичні програми

Квадрат успіху

Не прогав початку найочікуванішого вокального проекту Полтавщини!

Ефір: неділя, 26 лютого, 16.00, 21.30

Врешті дочекалися! На каналі "Лтава" стартує 7-й сезон вокального телеконкурсу "Квадрат Успіху"! Чотири тижні поспіль щонеділі ти знайомитимешся із учасниками проекту, слухатимеш коментарі  їх виступів від компетентного журі. Тебе вразить виконавська майстерність  та яскрава картинка.Не прогав початку  найочікуванішого вокального проекту  Полтавщини!

Квадрат успіху

"Квадрат Успіху" № 311

"Квадрат У" тримає хвилю та, як завжди, слідкує за найяскравішими музичними подіями міста, області, країни. Цього разу в програмі: початок національного відбору на "Євробачення" та історії учасників першого півфіналу. Не прогав нагоду дізнатися більше!

Музичний ранок
Квадрат успіху

Квадрат Успіху. 7 сезон

Журі вже знає імена 16-ти фіналістів! Хто ці щасливчики стане відомо в 4 ефірі телеверсії відбіркового туру. Не пропустіть перший ефір 26 лютого о 16.00

Квадрат успіху

"Квадрат Успіху" № 310

Ти вже очікуєш, коли в ефірі врешті-решт стартує молодіжний вокальний проект "Квадрат Успіху"? Чекати лишилось недовго! А поки до виходу на екрани готують перший випуск проекту, ти маєш змогу побувати за лаштунками та побачити, як проходили зйомки. Цього разу учасники не мали права на жодну помилку, адже кожна нота та кожен коментар суддів фіксується телекамерами, аби бути показаими в ефірі. Дивись, як це було! Завісу має право припідняти лише програма "Квадрат У"

Квадрат успіху
Квадрат успіху
Квадрат успіху

"Квадрат У" № 308

Підготовка до третього, найвідповідальнішого  етапу 7 сезону музичного телевізійного конкурсу  "Квадрат Успіху" у розпалі. Уже 29 січня настане хвилюючий момент для 33 обраних учасників! А поки-що - настанови продюсерів, як вдало презентувати себе глядачеві ще на старті проекту та емоції молодих вокалістів, які вже починають зашкалювати! Дивись, як проходила організаційна зустріч, та хто знає: може, з-поміж облич зможеш вже зараз впізнати майбутнього переможця!

Квадрат успіху

"Квадрат Успіху" № 306

Пропонуємо поговорити про українську сучасну музику, прогресивну, новаторську із вродливим жіночим обличчям. 

Квадрат успіху