Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Лицарі Небесної варти

Автор:
Юлія Лис
Юлія Лис

"Лицарі Небесної варти" Микола Закарлюка

Закарлюка Микола Володимирович. Народився 4 лютого 1977 року у селищі Решетилівка Полтавської області. Закінчив ПТУ №52. 1995 року був призваний до армії зв'язківцем. Мав звання молодшого сержанта. 26 грудня 2014 року пішов добровольцем до 25-ої бригади на службу за контрактом. Загинув 22 січня 2015 року під Авдіївкою.

"Лицарі небесної варти" Денис Синюк

Синюк Денис Сергійович народився 31 травня 1993 року в Полтаві. Закінчив Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" , здобув кваліфікацію техніка-електрика. Мріяв стати офіцером, навчатися в Одеському інституті сухопутних військ. Учасник антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях. Один із "кіборгів" - захисників Донецького летовища.

"Лицарі Небесної варти" Владислав Бєлорус

Бєлорус Владислав Вікторович народився 24 листопада 1992 року у Лубнах Полтавської області. Закінчив Лубенську спеціалізовану школу №6. Солдат-контрактник 72-ої окремої механізованої бригади м. Біла Церква. Позивний "Філософ". Загинув 14 липня 2014 року у с. Червона Зоря Донецької області.  

"Лицарі Небесної Варти" Юрій та Володимир Дудки

Не можна словами описати жахіття війни, що випали на долю наших солдат. Не зміряти горя і відчаю близьких, що втратили своїх синів, чоловіків, батьків. Наскрізною кулею увійшла війна і у сім’ю Дудки, забравши одразу двох – старшого брата Юрія та молодшого Володю. 

"Лицарі Небесної варти" Вадим Мирінець

Вадим Мирінець - звичайний хлопчина, який народився у люблячій родині. Зростав добрим, чуйним хлопцем. Навчався, мріяв…

"Лицарі Небесної варти" Віктор Ходак

Ходак Віктор Григорович. Народився 29 вересня 1987 року в с.Шедієво Новосанжарського району Полтавської області.

Загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з оточення під м.Іловайськ Донецької області.

"Лицарі Небесної варти" Сергій Лимар

Сергій Лимар. Старший лейтенант Збройних Сил України. Командир радіовзводу мобільного вузла зв'язку. народився 21 лютого 1989 року в Полтаві. Випускник військового інституту телекомунікацій та інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Загинув під час артелерійського обстрілу бойових позицій поблизу села Стара Гнатівка на Донеччині. Похований у Полтаві на алеї Героїв.

"Лицарі Небесної варти" Микола Чепіга

Чепіга Микола Миколайович. Народився 10 серпня 1977 року у Полтаві. Закінчив Полтавське ПТУ №3, отримав спеціальність слюсаря. Служив у Збройних Силах України. Працював у моторвагонному депо Полтави, проживав у селі Надержинщина Полтавського району. 18 березня 2014 року добровольцем пішов захищати Україну. Служив у 24-му батальйоні територіальної оборони "Айдар". Рядовий. 17 червня 2014 року у районі селища Металіст на околицях Луганська передова група батальйону "Айдар", що вирушила до місця бою сил АТО з терористами, потрапила в засідку та була обстріляна з важкого озброєння. Миколу Чепігу поранили та взяли у полон. 2 липня 2014 року стало відомо, що бійця вбили.