Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Лицарі Небесної варти

Лицарі Небесної варти: Олександр Ковтун

Загинув у Авдіївці 17 серпня 2016 року. Нагороджений орденом "За мужність" посмертно. 

"Лицарі Небесної варти" Микола Закарлюка

Закарлюка Микола Володимирович. Народився 4 лютого 1977 року у селищі Решетилівка Полтавської області. Закінчив ПТУ №52. 1995 року був призваний до армії зв'язківцем. Мав звання молодшого сержанта. 26 грудня 2014 року пішов добровольцем до 25-ої бригади на службу за контрактом. Загинув 22 січня 2015 року під Авдіївкою.

"Лицарі небесної варти" Денис Синюк

Синюк Денис Сергійович народився 31 травня 1993 року в Полтаві. Закінчив Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" , здобув кваліфікацію техніка-електрика. Мріяв стати офіцером, навчатися в Одеському інституті сухопутних військ. Учасник антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях. Один із "кіборгів" - захисників Донецького летовища.

"Лицарі Небесної варти" Владислав Бєлорус

Бєлорус Владислав Вікторович народився 24 листопада 1992 року у Лубнах Полтавської області. Закінчив Лубенську спеціалізовану школу №6. Солдат-контрактник 72-ої окремої механізованої бригади м. Біла Церква. Позивний "Філософ". Загинув 14 липня 2014 року у с. Червона Зоря Донецької області.  

"Лицарі Небесної Варти" Юрій та Володимир Дудки

Не можна словами описати жахіття війни, що випали на долю наших солдат. Не зміряти горя і відчаю близьких, що втратили своїх синів, чоловіків, батьків. Наскрізною кулею увійшла війна і у сім’ю Дудки, забравши одразу двох – старшого брата Юрія та молодшого Володю. 

"Лицарі Небесної варти" Вадим Мирінець

Вадим Мирінець - звичайний хлопчина, який народився у люблячій родині. Зростав добрим, чуйним хлопцем. Навчався, мріяв…