Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Зимовий риболовний турнір на мормишку вшосте провели поблизу Миргорода

Зимовий риболовний турнір на мормишку вшосте провели поблизу Миргорода

Традиційний зимовий риболовний турнір на мормишку вшосте провели на Миргородщині. Цьогоріч правила змагань  змінили, щоб результат був об’єктивніший.  У кого був найбільший улов -  у сюжеті моїх колег.

Більше п’ятдесяти учасників різного віку взяли участь у ловлі риб з криги в селі Єрки. Цьогоріч правила змінили задля уникнення фальсифікацій. Територію ловлі розділили на 4 сектори. Змагання відбувалися у два етапи. За цей час учасники кілька разів змінювали свою локацію.

Сергій Юрченко, головний суддя змагань: Хочемо все-таки привчать людей і наблизить дань змагань більше до міжнародних таких офіційних змагань.

Анатолій Брехт  - один із досвідчених учасників змагань. Чоловік розповідає, що полюбляє спортивне рибальство. Для нього у цій справі, каже, головне не улов.

Анатолій Бехтер, учасник змагань: Я їду не на рибу і не полювати. У мене жінка каже: коли ти будеш думать про рибу, ніколи не піймаєш. І оце я всім молодим рибакам розказую. Їдеш на рибалку отдихать, получать удовольствіє. А рибу я куплю на базарі.

Найбільше риби на турнірі впіймав Павло Сакало. Чоловік говорить, що переміг завдяки удачі.

Павло Сакало, переможець змагань: На такій водоймі, як Єрки, тут без везіння нічого не буває. Всі рибаки були у рівних умовах.

Переможці змагань отримали медалі, грамоти та цінні призи від організаторів і спонсорів заходу.