Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Для учнів Андріївської школи-інтернату влаштували показові виступи на витривалість

Для учнів Андріївської школи-інтернату влаштували показові виступи на витривалість

Діти – дітям. Учні Андріївської санаторної школи-інтернату, що у Новосанжарському районі, міряли бронежилети та каски, тримали в руках зброю.  Урок військово-патріотичного виховання провели для них школярі із Чутового. Подробиці дивіться в наступному сюжеті.

Голос: Тонесенька дротина. На кілька тисяч метрів летить. По цій дротині йде сигнал, по якій оператор керує цим снарядом.

Для інтернатівців влаштували показові виступи на витривалість, ознайомили із видами зброї  та її призначенням. 

Едуард Дубина, вихованець гуртка «Юний десантник»: Три роки займаюсь. Мені подобається тут. – Що ти навчився за цей час? – Дуже багато чого. Я їздив на прижки з парашутом. Стріляв з різних видів зброї, показаної ось тута. Тактичні навички, польове виживання.

Кожен учень міг побувати у ролі військового.

Наталія Лугова, вихованка Андріївської санаторної школи-інтернату: Що вони дають ці знання от для вас? – вони допомагають розвиватися, дізнаватися щось нове про тих, хто нас захищають.

Олександр Тонконог, вихованець Андріївської санаторної школи-інтернату: Які враження, от ти зараз надів на себе бронежилет, важкий? – та такий, важкий. Я оце представляю, як оце воїнам ходити багато в полях.

Родіон Бугорський, вихованець Андріївської санаторної школи-інтернату: Я з радістю подивився, все зрозумів і хотів би, як виросту, там класа після 9-10-го приїхать в гості, а може даже й понавчатись. Мене так зацікавило, ці автомати, все.

Керівник гуртка «Юний десантник»  Наталія Власенко, каже, хотіла зацікавити дітей та змінити  їхній світогляд.

Наталія Власенко, керівник гуртка «Юний десантник» смт Чутове: В першу чергу, мене тут вчать бути людиною і не бути байдужим до навколишніх.Зробити невеличке представлення. Щоб і наші діти-гуртківці побачили, як живуть інші. І могли порівняти своє життя і допомогти якось цим діткам.

Нині в закладі більше вісімдесяти дітей, які потрапляють сюди  із захворюваннями  переважно органів дихання – бронхітами, тощо. Є така категорія дітей в школі-інтернаті, батьки яких зовсім не провідують їх.

Оксана Борсук, в.о директора загальноосвітньої школи-інтернату:Є такі випадки, що батьки проживають на території нашого села, але до дитини не приходять. Тому це їм дуже боляче. Боляче коли, наприклад, приходять до інших дітей і влаштовуються ці діти в прийомну сім’ю. У них зявляється батько, мати і вони дивляться на це і їм дуже це болить.

Вихованці гуртка «Юний десантник» привезли дітям подарунки -  солодощі та одяг. В свою чергу, гостям подарували м’яч та вручили почесні грамоти. Лідія Ритченко. Павло Лопатюк. Полтавські телевізійні новини.