Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

1 березня в Україні підвищать тариф на електроенергію для населення

1 березня в Україні підвищать тариф на електроенергію для населення

З 1 березня в Україні підвищать тарифи на електроенергію для населення. За один кіловат за годину при споживанні від 100 кіловат  треба віддати  1 гривню 68 копійок, а не гривню 28,  як сьогодні. Нині обленерго проводять  масову роз'яснювальну роботу серед населення. У Полтаві відкрили оновлений інформаційно-консультаційний центр та перенесли його в інше місце.

Збільшення тарифу є плановим. Ще в лютому 2015 року Національна комісія у сфері енергетики і комунальних послуг затвердила дворічний план поетапного підвищення тарифів. У "Полтаваобленерго" кажуть, що це підвищення є останнім.

Владислав Потяженко, начальник абонентської групи Полтавської філії міських електромереж ПАТ "Полтаваобленерго": До ста кіловат часов тариф буде составлять 90 копеек. Главным изменением есть, то что он действует как для города, так и села.. свыше 100  - 1,68.

Реакція полтавців на підвищення тарифу негативна.

До того, що інформаційно-консультаційний центр змінив адресу (з мікрорайону Левада його перенесли в центр) опитані жителі Полтави ставляться схвально.

Владислав Потяженко, начальник абонентської групи Полтавської філії міських електромереж ПАТ "Полтаваобленерго": Окон не стало больше. Мы больше нацелили наши услуги на обслуживание основной массы потребителей.

У центрі можна укласти договори про користування електроенергією, дізнатися інформацію про застосування чинного законодавства у сфері електроенергетики або правил користування електричною енергією.