Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Артилерист, психолог, розвідник та парамедик розповіли полтавським школярам про особливості своїх професій

Артилерист, психолог, розвідник та парамедик розповіли полтавським школярам про особливості своїх професій

Артилерист, психолог, розвідник та медик. Про ці чотири професії розповіли дітям учасники АТО. Військово-патріотичний захід «Ключ від професій» провели в  обласній дитячий бібліотеці ім. Панаса Мирного вперше. Чи надихнули молоде покоління військові – дивіться в сюжеті.

Віталій Степанов пішов в зону АТО добровольцем. Потім приєднався до батальйону «Айдар». Професія розвідника – не з легких, каже він. Чимало бачив, але говорити про все не може. Важливу роль в його житті зіграла психологічна підготовка.

Віталій Степанов, розвідник: Так як я був розвідником, буду представляти розвідника, так же взяли із собою речі, які необхідні для розвідки, наша цель - довести до діток, що в нас така сложна ситуація у державі, щоб виховати патріотизм, ну і продовжували цю справу.  

Маючи знання хірурга, Кирило пішов на фронт, щоб навчити бійців азам медицини. На той час їм це було необхідно.

Кирило, лікар-парамедик: Були присутні волонтерською групою з метою навчання бійців саме рятування життя, свого або своїх побратимів. Це є дуже важливою складовою  загалом у любій військовій операції. На той час було виконано помилок хлопцями, багато було втрачено бійців саме за рахунок базової медичної освіти.

Учні полтавських  шкіл отримали знання про військові професії та поспілкувалися з учасниками АТО.

Дмитро Горобець, учень: Мені найбільше із цих професій, яка зараз тут пролунала, мені найбільше сподобалась це розвідник. Мені подобається що вони носять, що роблять, а найбільше із військових професій мені подобається піхотинець, тому що він постійно в русі.

Данило Політучий, учень: Мені сподобалося як розповідали про артилерію та розвідку і про парамедиків.  

Окрім цього, дітям  показали різноманітні мінерні засоби.