Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

«Полтава-баскет» нокаутував харківський «Інваспорт»

«Полтава-баскет» нокаутував харківський «Інваспорт»

Баскетболістки «Полтава-Баскет» взяли реванш у харківського «Інваспорту» за гостьову поразку. Команда Юлії Старих на власному майданчику здолала суперниць з рахунком 72:54. За грою спостерігала і наша знімальна група.

На кожен домашній поєдинок «Полтава-баскет» приходить все більше глядачів. Цього разу  до дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 2 прийшли і юні уболівальники. Гра червоно-чорних у першій чверті додала оптимізму. Захопивши лідерство, полтавки його не втратили до фінального свистка.

Юлія Старих, головний тренер  «Полтава-баскет»: Останні ігри показали, що у нас проблема - це кінцівки провальні. Але тут ми витримали 3 і 4 чверть. Але дівчата понеслесь і все вийшло. Надія Телешик показала свої лідерські якості.

На рахунку Надії Телешик  27 очок та 9 підбирань.  Це її кращий результат за останні 6 матчів.

Надія Телешик,  гравець «Полтава-баскет»: Просто повинна брати гру на себе. У нас молоді гравці, яким потрібно показувати школу баскетболу. Уболівальники дуже багато значать і приємно, що з кожною грою їх стає все більше.

Харків’янки, які нині серед лідерів турнірної таблиці,  виграли лише другу чверть. Ставка на гру від оборони не спрацювала.

Людмила Щедрива, головний тренер БК «Інваспорт» (Харків): Не вийшла гра у захисті. Не врахували, що дівчата дуже швидкі. І вони хотіли їх ловити на контратаках, та не вийшло. Не витримали дистанцію, яка потрібна.

Сьогодні команди зіграють між собою матч - відповідь. Нині ж ситуація у турнірній таблиці наступна. «Полтава-баскет» тримається середини турнірної таблиці. «Інваспорт» на другій позиції, але харків’янки зіграли на шість матчів більше, ніж червоно-чорні. 

фото: http://sport.pl.ua