Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Під Новими Санжарами вовки нападають на собак

Під Новими Санжарами вовки нападають на собак

У селі Стовбина Долина Новосанжарського району на Полтавщині зграї вовків нападають на собак і домашню худобу, - повідомляє gazeta.ua. Вовки можуть нападати на собак, бо їхній гавкіт лякає вовче потомство, говорять мисливствознавці.

— Люди бояться виходити із будинків, не пускають дітей. Думаємо, що вовки з Донбасу прибігли, обстріли їх, налякали. Або через голод. За останні кілька місяців у лісах Полтавщини через африканську чуму свиней знищили сотні диких кабанів. Тепер вовкам немає чого їсти, - говорить секретар Стовбино-Долинської сільської ради Людмила Шарай.

За словами жінки мисливці й працівники Держлісгоспу влаштували облаву, застрелили двох вовків, третього поранили. У сусідньому селі Полузір'я сіроманці з'їли овець і телят.

— Натомість дуже рідко кидаються на кабанів, переважно харчуються зайцями, падаллю і гризунами. На людину вовк може напасти, коли захищає свою здобич, лігво чи вовченят. Або якщо дуже голодний, - коментуєголова обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок Костянтин Боровик.

Мисливці надалі продовжать облави на вовків.