Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест новин з районів області

Дайджест новин з районів області

Оформлення біометричних документів, затоплення провулків та чемпіонат області з основ підприємництва. До вашої уваги дайджест подій з регіонів області.

Кременчук: У місті через інтенсивне танення снігу - скупчення великої кількості води, особливо у приватних секторах. У районі провулків Березневий, Чигиринський, Мирний та інших вода затопила не тільки проїзди та проходи, але й дворища та огороди. Раніше у мікрорайонах працювали насосні станції, які вийшли з ладу, їх розікрали. Для  ліквідації наслідків застосували відкачувальну техніку служби з надзвичайних ситуацій, «Кременчуцької рятувально – водолазної станції» та міськводоканалу.

Решетилівка: Решетилівський районний сектор Управління Державної міграційної служби повідомляє про початок прийому документів на оформлення паспортів для виїзду за кордон та громадянина України у формі ID-картки. Для цього обласне Управління міграційної служби завершило роботу по забезпеченню матеріально-технічною базою.

Пирятинський район: У Великій Кручі провели перший етап чемпіонату області з основ підприємництва "Крок до бізнесу". У ньому взяли участь учні 10-11-их класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Юні підприємці демонстрували знання та вміння з економіки. Кожна команда приймала рішення з питань діяльності підприємства.

Матеріали  підготовлено за повідомленнями прес-служб