Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Із загиблими у пожежі військовими попрощалися на Полтавщині

Із загиблими у пожежі військовими попрощалися на Полтавщині

Згорів у військовому наметі. У Зіньківському районі попрощалися із земляком Олександром Олефіром. Військовослужбовець 16 окремого мотопіхотного батальйону загинув у Глухові на Сумщині. Він та ще один уродженець Полтавської області - Пилип Ременець із Великої Багачки - згоріли під час пожежі у наметі. Обставини трагедії з’ясовують.

Тридцяти семирічний солдат Олександр Олефір пішов служити за контрактом через деякий час після демобілізації. Чоловік родом із села Петрівка Зіньківського району. Там його і поховали. Попрощатися із ним прийшли місцеві жителі, представники влади, однокласники і друзі, а також приїхали його побратими із 16 окремого мотопіхотного батальйону. В Олександра залишилися син та донька. У зоні АТО із земляком часто зустрічалася волонтерка із Зінькова Світлана Даценко???

Світлана Даценко, голова громадського об’єднання учасників АТО «Українці разом»: Ми неодноразово приїжджали в Авдіївську промку, де якраз зустрілися із Сашею. Ми передавали передачу від мами, передавали передачу від земляків. Це такий дуже добрий, спокійний і хороший хлопець був. Ми часто з ним передзвонювалися, коли він приїжджав у відпустку, він приходив до мене в гості з мамою.

Днями у Великій Багачці попрощалися і з сержантом Пилипом Ременцем, який загинув разом з Олександром.  Побратими із 16 батальйону на місці трагедії у Глухові встановили хрест на знак пам’яті про Санича та Філа, як їх називали за життя.

Олексій Ляшенко, т.в.о. військового прокурора Сумського гарнізону: Розглядаються різні версії. Основна – необережне поводження із тепловою пічкою типу буржуйка. Здійснюється досудове розслідування, частина 3 ст. 425 Кримінального кодексу України.

Під час пожежі постраждав ще один боєць. А майже півтора десятки військових втратили свої речі та документи. Небайдужі люди привозять їм найнеобхідніше.