Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Полтавці відвезли чергову допомогу воїнам АТО

Полтавці відвезли чергову допомогу воїнам АТО

Дитячі малюнки, продукти харчування та засоби особистої гігієни відвезли полтавці воїнам АТО. Збір організував виконавчий комітет Київської районної ради в місті Полтава разом з навчальними закладами та підприємствами. Як зустріли гуманітарну допомогу бійці, дізнавалася Карина Москаленко.

Працівники дошкільного закладу № 46 разом з батьками та дітьми долучилися до збору допомоги атовцям. Завідувачка закладу Валентина Зімниця розповідає: протягом двох тижнів зносили переважно харчі, засоби особистої гігієни, медикаменти та одяг. Діти приготували для бійців власноруч створені листівки.

Валентина Зімниця, завідувач ДНЗ № 46: Обводили свої долоньки, розфарбовували їх у синьо-жовті кольори. Сердечки малювали. Вони ж ще там писать не вміють. Хто там «мама, тато,я» малював.

Іван Данилевський, волонтер: Ці діти, які писали від щирого серця од того, що вони люблять Україну, вони люблять цих хлопців. Вони ложать біля подушки, де вони сплять.

Допомогу у зону АТО відвезли на початку лютого. ЇЇ доправили до Ольгинки та Новомиколаївки, що на Донеччині. У цих населених пунктах перебувають бійці 30-ї бригади та роти «Айдар».

Сергій Синягівський, голова Київської районної в м. Полтаві ради: Ми повезли туди один кілометр провода, який хлопці замовили. Потім в роту «Айдар»  ми відвезли електро генератор, який дуже там потребував.

Іван Данилевський - один із тих волонтерів, який і відвозив гуманітарку. Чоловік каже, що пов’язує себе із 30-ю бригадою. Там близько 60 полтавських бійців. Розповідає: коли був котел у Дебальцевому, тоді був  там з гуманітарною допомогою. Хоча харчування воїнів поліпшилося, на домашню продукцію, каже,  чекають.

Іван Данилевський, волонтер: Просять печенья, просять огірочків маминих, помідорчиків, періжків привезти, короваїв. Вони хліба полтавського, вони привикли до полтавського хліба., просять привезіть.

Нагадаємо, у зоні АТО загинуло 28 полтавців, семеро з них з  Київського району міста.