Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

«Полтавчанка» зробила передостанній крок до «Фіналу чотирьох»

«Полтавчанка» зробила передостанній крок до «Фіналу чотирьох»

Волейболістки «Полтавчанки» розпочали серію вирішальних матчів жіночої Вищої ліги. Першими на майданчику наших дівчат екзаменували гості з Білої Церкви. На матчі побували і наші спортивні журналісти.

В останньому турі жіночої волейбольної Вищої ліги наша «Полтавчанка» може забезпечити собі місце у першій четвірці. Для цього команді Олександра Кириленка потрібно перемогти обох своїх суперників – білоцерківський «Спортліцей» та «Буковину» з Чернівців. Перша гра проти представниць Київщини пройшла під диктовку господарок.

Олександр Кириленко, головний тренер ВК «Полтавчанка»:Ви бачили гра почалася для нас добре. Дівчата взялись добре, але потім трохи розслабились. Випустили молодь і зразу все зламалося. Будемо працювати. Всі команди рівні. Все залежить від настрою гравців.

Перші дві партії наша команда виграла 25:10 та 25:18, а в останній виникли труднощі - 25:23. В цілому ж впевнена перемога нашої команди. Зараз перед останнім матчем ситуація у турнірній таблиці наступна: для потрапляння до першої четвірки «Полтавчанка» має обігрувати в останньому матчі «Буковину» з Чернівців. Ця перемога дасть змогу нашій команді потрапити до «Фіналу чотирьох». Олег Бондаренко та Ігор Ізотов, полтавські телевізійні новини.