Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Волейболістки «Полтавчанки» вперше в історії пробилися у «Фінал чотирьох»

Волейболістки «Полтавчанки» вперше в історії пробилися у «Фінал чотирьох»

Волейболістки «Полтавчанки» вперше в історії нашого волейболу потрапили до «Фіналу чотирьох». В останньому турі Вищої ліги наші дівчата переграли чернівецьку «Буковину» і забезпечили собі місце у четвірці. На грі побували і наші журналісти.

Щоб не залежати від результату матчу львівського «Спартака», волейболісткам «Полтавчанки» в останньому матчі потрібно було перемогти «Буковину» з Чернівців.  Вдалий результат у цьому поєдинку забезпечував нашій команді місце у першій четвірці. З суперницями команда Олександра Кириленка розібралася впевнено – 3:0.

Кароліна Шибаковська, капітан ВК «Буковина-ЧТЕІ-КНТЕУ»: Задачі ставили потрапляння в першу шістку, але так як ми перший рік граємо, то нам, на жаль,  не все вдалося. У другій партії можна було зачепитися, але так як у Полтаві судять судді, то це було нереально.

Олександр Кириленко, головний тренер ВК «Полтавчанка»: Гра складалося непросто. Перші дві партії були тяжкими. Я повторюсь – усі команди у чемпіонаті рівні. Я привітав дівчат з виходом до фіналу. А там вже будемо боротись.

Вперше в історії «Полтавчанка» потрапила до «Фіналу чотирьох» і  здобула право змагатися за вихід до Суперліги.  За дві путівки змагатимуться чотири команди – київський «Фаворит», хмельницький «Новатор», «Харків’янка» і наша «Полтавчанка». Перші матчі розпочнуться найближчими вихідними, коли наша команда зіграє на виїзді у Харкові. Євген Ковальчук та Ігор Ізотов полтавські телевізійні новини. 

фото: http://sport.pl.ua