Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Навчання загонів територіальної оборони провели у Миргороді

Навчання загонів територіальної оборони провели у Миргороді

Як правильно володіти зброєю, чергувати на блокпостах та затримувати правопорушників. Всьому цьому і не тільки у Миргороді навчали військовозобов’язаних із загонів територіальної оборони.

Заняття із тактико-спеціальної та військово-медичної підготовки провели офіцери 831-ї бригади тактичної авіації. Військовозобов’язаним із підрозділів територіальної оборони розповідали і показували, як треба діяти в різних ситуаціях. Приміром, коли противник намагається потрапити в розташування підрозділу. Також солдатів вчили правильно патрулювати та перевіряти транспорт. Новими навиками оволодівали військовозобов’язані із Миргорода та району.

Іван Голощепов, позаштатний заступник військового комісара Миргородського військкомату: Були задіяні особи, які були приписані до загонів територіальної оборони. Це ті військовозобов’язані, які виявили бажання та які були приписані, які не потрапили до категорії оперативного резерву першої та другої черги.

Окрім одиночної підготовки, офіцери 831 бригади тактичної авіації ділилися досвідом бойового злагодження відділень: обладнання вогневих позицій, атака та знищення противника тощо. Була у програмі навчань і медична підготовка.

Анатолій Карбан, сотник Миргородського полку Українського козацтва: Те, що ми маємо особовий склад і маємо спорядження – це добре. Але як працювати під час проведення подій по захисту своєї території. Робота, військова операція у місті. Потребує підготовки. Через те хлопці, які прочитали нам лекції, які готують наших козаків до захисту, мають досвід, і ми цей досвід маємо використати.

Збори відбулися у рамках «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня».