Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест новин з районів області

Дайджест новин з районів області

Програма поводження з твердими побутовими відходами,  хто відшкодує за  утилізацію вивантаженого під Кременчуком сміття, чому для столичного заходу обрали Пирятин.  Про все це у  дайджест подій з регіонів області.

Кременчук: Львову виставлять рахунки за прибирання та утилізацію вивантаженого під Кременчуком сміття. Про це повідомив міський голова Віталій Малецький. Він говорить, що з цього приводу мав розмову з мером Львова Андрієм Садовим, надіславши йому фото з підтвердженням факту походження сміття. Мешканців міста  закликають жителів міста повідомляти до Служби допомоги міського голови та  до поліції, якщо вони стали свідками проїзду по місту машин із побутовими відходами з іногородніми номерами. Львівське сміття приберуть і  вивезуть на сміттєзвалище місцеві комунальники.

Гадяч: У місті презентували обласну програму поводження з твердими побутовими відходами. Згідно з нею планують створити 5 субрегіонів, серед яких і Гадяцький. До нього входитимуть Зіньківський, Диканьський та Котелевський райони. Наразі вибирають земельну ділянку під проектування нового полігону твердих побутових відходів. Орієнтовна вартість проектних робіт на нього - близько півмільйона гривень.

Пирятин: Тут провели засідання круглого столу Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Для заходу обрали Пирятин, оскількитам– одна із перших громад, що утворилася на Полтавщині. Представники об’єднаних громад області розповіли про основні проблеми. Серед них - розподіл та передача об’єктів комунальної власності, невчасне надходження коштів та питання землі за межами населених пунктів.

Матеріали  підготовлено за повідомленнями прес-служб