Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

ФК «Полтава» та «Гірник-спорт» розписали мирову

Футбольні  клуби «Полтава» та «Гірник-спорт» з Горішніх Плавнів ще готуються до чемпіонату у Першій Лізі. І в рамках підготовки команди на тренувальній базі у Копилах поблизу Полтави провели товариський поєдинок. На грі побували і наші кореспонденти.

У товариському матчі між клубами  «Полтава» та «Гірник-спорт» з Горішніх Плавнів сильнішого не виявили. Номінальні господарі першими вийшли вперед. На 21-й хвилині другого тайму  відзначився Насібулін.

Юрій Ярошенко, головний тренер  ФК «Полтава»: Гол забили і добре. Може там і спірний момент, але динамічно цікавий епізод ігровий.

Гості  відігралися швидко. Через 10 хвилин Шевчук зрівняв рахунок – 1:1. На думку головного тренера гостей Сергія Пучкова, обриси нової команди поступово вимальовуються.

Сергій Пучков,  головний тренер ФК «Гірник-спорт» (Горішні Плавні): Задача яка стоїть перед командою – зберегти прописку. І судячи з сьогоднішньої гри ми її виконаємо. Команда прогресує.

Ворота гостей захищав орендований у «Ворскли» Олександр Ткаченко. А від послуг Олега Баранніка команда з берегів Дніпра відмовилася. Форвард повернувся в розташування біло-зелених.  Ігор Ізотов і Євген Ковальчук полтавські телевізійні новини.