Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Звичайні герої: доброволець Дмитро Головко

Звичайні герої: доброволець Дмитро Головко

Він рік провів у зоні АТО. Був на передовій за кілька сотень метрів  від лінії вогню. Дмитро Головко агресорам дивився в очі. До Збройних Сил України  добровольцем пішов 2014-го. Нині про це не шкодує. Більше того, каже,  готовий і зараз взяти зброю в руки, аби захищати свою родину  та земляків.

Дмитро Головко, доброволець, учасник АТО:Моисей 40 лет водил своих людей. Так и у нас проходит с Украиной. Прошло 26 и осталось 14 и все буде добре. Люди говорили давайте обратимся к фараону там кормят и все будет хорошо. У нас так же…

Дмитро Головко народився у місті Жовті Води Дніпропетровської  області в 1970 – му році. Там закінчив школу, інститут, служив в армії. Потім переїхав у Полтаву. 20 років  працює в податковій, має дружину та доньку.

В червні 2014-го отримав повістку з військкомату.  Вже наступного дня Дмитро добровольцем поїхав у Кіровоград,  де формували 42-й батальйон територіальної оборони. Через два місяці його переводять у Краматорськ.

Дмитро Головко, доброволець, учасник АТО:В Краматорске охраняли аэродром, а также сопровождали конвои.

Володимир Литвиненко, співробітник, керівник служби управління персоналом ГУ Державної фіскальної служби в Полтавській області: Маючи трьохрічну доньку добровільно пішов служити в ЗСУ. І рік відслужив командиром на Донецькому напрямку.

За два місяці Дмитра переводять в Дебальцеве.

Дмитро Головко, доброволець, учасник АТО:С батальону принимали  участие … пыталась разблокировать ребят которые были под Иловайском. Она была разбита российскими десантниками.

Він на власні очі бачив,   як українські війська здають Вуглегірськ.

Дмитро Головко, доброволець, участник АТО:Знаю, что как раз перед тем как наши оставили  Углегорск, когда его захватили российские войска, наш батальон вывели на плановую ротацию. Видимо этого ждали, и через 3 дня.

Все, що відбувається на Донеччині,  Дмитро називає справжньою війною, а  не антитерористичною операцією. Він вірить, що Україна переможе.