Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На реконструкцію дороги під Кременчуком Укравтодор виділить 350 млн. гривень

На реконструкцію дороги під Кременчуком Укравтодор виділить 350 млн. гривень

Державне агентство автомобільних доріг України виділить 350 млн. грн. на реконструкцію автомобільної дороги Р-52 Решетилівка - Дніпро. Як повідомила прес-служба Укравтодору, дорога буде розширена до чотирьох смуг.

Згідно з повідомленням агентства, ця дорога є відгалуженням від міжнародної автомобільної дороги М-03 / Е40 Київ - Полтава - Харків і забезпечує сполучення столиці з містами Дніпро і Запоріжжя.

- Укравтодор веде переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо отримання кредиту для завершення реконструкції цієї дороги, - повідомили в агентстві.
За словами глави Укравтодору Славоміра Новака, ця дорога забезпечує повідомлення для більш 3 млн громадян, які проживають в Дніпровській та Запорізької агломераціях, з Києвом і всіма західними областями України.

- На цю дорогу доводиться також значна частина перевезень експортних вантажів з індустріального Придніпров'я в країни - члени Європейського Союзу. Реконструкція цієї дороги стане імпульсом для економічного розвитку регіону, сприятиме притоку інвестицій і створення нових робочих місць, - цитує Новака прес-служба.

Відповідно до держбюджету на 2017 рік, на ремонт і реконструкцію автомобільних доріг країни буде виділено понад 35 млрд. грн.
Завдяки даному фінансуванню Державне агентство автомобільних доріг України планує в 2017 році збільшити обсяг ремонтних робіт на автодорогах країни в порівнянні з 2016 роком в 2,2 рази - до 2,2 тис. км.

За матеріалами прес-служби ДА «Укравтодор»