Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест новин з районів області

Дайджест новин з районів області

Кременчуцькі школи долучилися до Всеукраїнського проекту, учень Пирятинської школиестетичного виховання став лауреатом Всеукраїнського фестивалю. А у Лохвиці створили об'єднану територіальну громаду. Подробиці про це дивіться у дайджесті новин із районів Полтавщини.

Кременчук. Міські школи стануть учасниками Всеукраїнського проекту «Інтелект України», повідомляють на сайті Кременчуцької міськради. Цей проект спрямований виявити та навчити здібних і обдарованих дітей за допомогою сучасних інноваційних методів та підходів. Впровадження «Інтелекту України» розпочнуть з І-го класу навчання за умови 100% згоди батьків учнів. Проект впроваджують у 16 регіонах країни. Із наступного навчального року Кременчук стане першим учасником проекту на Полтавщині.

Пирятин. Учень Пирятинської школи естетичного виховання став Луреатом ХХІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних  музичних інструментах  «ПРОВЕСІНЬ», що відбувся у Кіровограді. За оцінками журі, наш земляк Олексій Сергієнко за гру на акордеоні виборов звання Лауреата ІІ премії. Про це повідомили на сайті Пирятинської міської ради. 

Лохвиця. Новій об’єднаній громаді – бути. На  громадських слуханнях підтримали ініціативу Лохвицького міського голови Віктора Радька провести добровільне об’єднання територіальних громад. Про це йдеться у повідомленні Лохвицької міської ради. Відтак об’єднають села Васильки, Гаївщина та Христанівка Васильківської сільської ради. Центром нової Лохвицької територіальної громади стане місто Лохвиця.