Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Посол Канади назвав Полтавщину однією з найуспішніших областей країни

Посол Канади назвав Полтавщину однією з найуспішніших областей країни

До Полтави прибув Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук. На офіційній зустрічі з головою Полтавської облдержадміністрації Валерієм Головком Посол розповів про успішну співпрацю Полтавської області та Канади. Подробиці – далі в сюжеті.

Полтавська область – одна з найуспішніших в Україні, вважає Надзвичайний і Повноважний Посол Канади Роман Ващук. І пояснює: канадські інвестиції надходять у приватний сектор Полтавщини, на проекти децентралізації та місцевого самоврядування.

Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні: Громади і наші проекти можуть працювати разом! Бо одна річ – мати проект, який малює стратегія, але немає, за що. І зовсім інакше, коли є і приватні фірми, і спроможні громади, які мають децентралізовані гроші.

Найближчим часом Канада може стати стратегічним партнером Полтавщини у нафтогазовому секторі, додав Надзвичайний і Повноважний Посол.

Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні: В цьому році й в наступному більше можна більше глянути на нафтогазовий сектор, крім сільського господарства. Як раз випадково я натрапив тут на канадців, які почали працювати у постачанні нафтогазового обладнання. Я думаю, що це позитивний знак.

Протягом кількох тижнів ратифікують українсько-канадський договір про зону вільної торгівлі, повідомив Роман Ващук. І пояснив: Україні це дасть змогу експортувати у Канаду 99 відсотків товарів без мита. 

фото: http://np.pl.ua