Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

«ПЗ» замінила ржаві дроти і зекономила 165 тис. кВт електроенергії

«ПЗ» замінила ржаві дроти і зекономила 165 тис. кВт електроенергії

ПАТ «Укрзалізниця» повідомляє про заходи з енергозбереження які на Південній магістралі дозволили суттєво скоротити витрати. Встановлення систем автоматизованого і автоматичного управління освітленням, заміна дротів ліній електропередач, що зазнали корозії, жорсткого контролю за використанням палива і газу в межах виконання «Програми з енергозбереження» дозволило залізничникам Південної магістралі значно зменшити витрати на енергоресурси.

У 2016 році регіональна філія «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» здійснила масштабні заходи з економії енергоресурсів. Зокрема, встановлено системи автоматизованого і автоматичного управління зовнішнім освітленням, що дало можливість знизити витрати електроенергії на 79,0 тис. кВт год.

Суттєву економію технологічних втрат в електромережах – на 165 тис. кВт год. – забезпечила заміна дротів ліній електропередач, що зазнали корозії.

Крім того, за рахунок скорочення холостих пробігів, посилення контролю за використанням палива, забезпечення якості нормування ПЕР та достовірного обліку досягнуто економії витрат палива на не тягову сферу на 170 тонн умовного палива (т.у.п.). Також завдяки забезпеченню найбільш економних режимів роботи теплотехнічного обладнання та систем теплопостачання, встановлення жорсткого контролю і обліку витрат котельно-пічного палива вдалося досягти зменшення витрат на 210 т.у.п.

Загалом у результаті впровадження енергозберігаючих технологій згідно з «Програмою енергозбереження» у 2016 році заощаджено 2500 т.у.п. або 19,2 млн. грн.

Автор: ЗаінформацієюКременчуцькоговідділуполіціїПолтавськоїобласті