Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Мільярд гривень витратять на ремонт двох доріг на Полтавщині

Мільярд гривень витратять на ремонт двох доріг на Полтавщині

ProZorro та служба автомобільних доріг у Полтавській області на офіційному сайті оприлюднили три оголошення щодо проведення торгів на ремонт і реконструкцію частин двох державних трас: М-22 Полтава - Олександрія та Р-52 Дніпропетровськ - Царичанка - Кобеляки -Решетилівка. За попередніми підрахунками, вартість робіт становитиме 1 мільярд 94 мільйони гривень.

У грудні минулого року в Кобеляках проходив круглий стіл за участю представників місцевої влади та фахівців Служби автомобільних доріг. На цьому зібранні обговорювали питання будівництва нового відрізка автодороги Дніпропетровськ - Решетилівка, що пройде територією Кобеляцького району. Про це пише видання "Ехо з регіону". Запрошені фахівці розповіли про те, як буде втілюватися в життя серйозний інвестиційний проект. Поточний середній ремонт траси Полтава-Олександрія від 32-го до 48-го кілометра коштуватиме 16 мільйонів 207 тисяч гривень. Служба автодоріг розділила тендер на ремонт цієї траси на 5 лотів по 4 та 2 км. 

Будівництво шляхопроводу довжиною 1,4 кілометра через залізницю у селі Бутенки обійдеться 308 мільйонів гривень. Автодорога і транспортна розв’язка на перетині Р-52 та М-22 (у районі Бутенок) довжиною 1,75 кілометра коштуватиме 578 мільйонів. 

Як повідомили представники Служби автодоріг, на ремонт цієї дороги, який триватиме три роки, мають витратити 11 мільярдів гривень. Із цієї суми в межах Полтавської області освоять 5,9 мільярда.