Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Штрафи підвищили - менше п'яниць за кермом не стало

Штрафи підвищили - менше п'яниць за кермом не стало

Сайт "Телеграф" виставив статистику роботи місцевих патрульних за 2016 рік.

За звітний період  кременчуцькі копи виїздили на 75 557 викликів. Про це розповів В'ячеслав Деркач, керівник патрульної поліції. Середній час прибуття на виклик - 6 хвилин, 36 секунд.

323 кримінальних злочини поліціянти розкрили по гарячих слідах. З них: 22 пограбування, 140 крадіжок, 4 викрадення транспортних засобів, 18 незаконних звернень зі зброєю, 56 наркозлочинів, а також знайшли 36 громадян та 37 автомобілів, які перебували в розшуку. Патрульні також виїжджали на 818 ДТП, в яких потерпіло 158 осіб і загинуло семеро. Як повідомив В'ячеслав Деркач, основна причина аварій - порушення швидкісного режиму.

819 протоколів склали поліцейські за кермування транспортним засобом в нетверезому стані. За словами керівника патрульної поліції, незважаючи на підвищення штрафів за п'яну їзду, менше п'яних за кермом в Кременчуці не стало. 299 протоколів на маршрутників склали за порушення правил перевезення пасажирів. 160 постанов склали на стихійних торговців. З 187 звернень керівництво патрульної поліції скасувало 57 постанов.