Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дорожньо-патрульна поліція, яка змінює ДАІ, може з'явитися в Кременчуці цього року

Дорожньо-патрульна поліція, яка змінює ДАІ, може з'явитися в Кременчуці цього року

Дорожньо-патрульна поліція, яка змінює ДАІ, може з'явитися в Кременчуці цього року Дорожньо-патрульна поліція, яка змінює ДАІ, може з'явитися в Кременчуці цього року

Дорожньо-патрульна поліція, яка змінює ДАІ, може з'явитися в Кременчуці цього року. Про це повідомив начальник Управління патрульної поліції Нацполіціі України Євген Жуков. За його словами, дві з половиною тисячі співробітників дорожньої патрульної поліції працюватимуть на трасах національного значення. Перші патрулі виїдуть на дороги   у вересні. Дорожні інспектори будуть підпорядковані департаменту патрульної поліції Нацполіціі України. Службу нестимуть на машинах «Міцубісі», які нацполіція отримає влітку. Щодо появи  патрульних поліцейських у Горішніх Плавнях, то Євген Жуков зазначив: відкривати управління в цьому місті найближчим часом не планують.  Патрульні з'являться в Сарнах, Умані та Мелітополі. Нині в Україні близько 2000 вакансій.

Євген Жуков, начальник Управління патрульної поліції Нацполіціі України: Ми оголосили вже донабір в місто Одеса, Запоріжжя, Київ та Дніпро. У планах у нас створити навчальний заклад для патрульних поліцейських. З 13,5 тис. патрульних поліцейських за рік роботи зі служби пішли 628 чоловік. Різні причини тут, різні: від дисципліни до власного бажання.