Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Сміття в Полтавському районі збиратимуть роздільно

Сміття в Полтавському районі збиратимуть роздільно

Папір, скло та пластик – окремо! Проект поводження з побутовими відходами реалізують у Полтавському районі вже в квітні. Перейняти досвід у колег приїхала делегація з Харківської області. Докладніше – в наступному сюжеті.

Проект поводження з побутовими відходами на Полтавщині реалізуютьза рахунок обласного, районного та  місцевого бюджетів. На нього виділили понад шістсот тисяч гривень. Угоду про співпрацю уклали Мачухівська, Судіївська  сільські ради та Площанська Решетилівського району.

Валерій Білокінь, Мачухівський сільський голова: Це дасть можливість забезпечити сортування відходів і їх звичайну утилізацію. Нам вдалося створити комунальне господарство. І саме для того, щоб забезпечити їх роботою. Для того, щоб покращити санітарний стан і комфортні умови для проживання населення. Саме ця ідея була першочергова. Щоб в лісосмугах, в балках, не було оцього мусору. А мусор складувався, скло, пластик, папір для подальшої переробки.

Радник голови Харківської обласної ради Олена Кулик вважає, що досвід громад, які об’єдналися, аби реалізувати такі проекти на Полтавщині, допоможе їм у розробці власних.

Олена Кулик, радник голови Харківського обласної ради: Мы тоже имеем ряд проектов. Сегодня головы приехали сильських и селищних рад. Более подробно изучить, пообщатся с колегами. Какой путь они прошли от инициативы до реализации. Как им удалось обьединить свои усилия.

Нині Мачухівська сільська рада працює над створенням проекту «Агенція розвитку території Полтавського району». Це дасть змогу залучити більше інвестицій для покращення інфраструктури громади. Лідія Ритченко. Євген Ковальчук. Полтавські телевізійні новини.