Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Фури з львівським сміттям на Полтавщині арештував суд

Фури з львівським сміттям на Полтавщині арештував суд

Вантажівки із львівським  сміттям, які нещодавно затримали у Кременчуцькому районі, арештували. Нині вони перебувають  на території одного із заводів. Ще кілька автомобілів - під охороною. Докладніше про це дивіться у наступному сюжеті.

7 вантажівок зі сміттям неподалік села Маланівка Кременчуцького району помітили місцеві жителі і повідомили про це в поліцію. Пан Віктор розповідає: сморід був нестерпний.

Віктор Сосін, мешканець села Чечелеве: Люди налаштовані, щоб палити ці сміттєві машини. Інакше ніяк. Вони їхатимуть і далі. Один спалимо. Більше сюди не приїдуть. Ми їх далі не пустимо. Вони тут стали і все.

Затримані фури обшукали правоохоронці. Перевірили документи водіїв і документи на вантаж. І дізналися, де вони висипали сміття.

Олег Стешенко, начальник Кременчуцького районного відділення поліції: Було з’ясовано, щона автодорозі знаходилося 3 фури, які були повністю загружені сміттям. Фури з тернопільськими номерами, пояснення водії не давали. Зупинили ще 4  автомобілі з львівськими номерами, водії надали товаротранспортні накладні, в яких було видно, що вони рухалися з Львова до Полтавської області.

За словами одного з водіїв, вони їхали в Полтавську область, а далі мусили чекати вказівки, куди висипати відходи.

Водій:  Ми стоїмо чекаємо вказівок. Вони сказали, якщо тут не знайдуть місця, де висипати, то обіцяли дати документи на Одесу.

Де взялося львівське сміття на території Полтавщини, з’ясовували  у міського голови Львова, говорить очільник Кременчука Віталій Малецький.

Віталій Малецький, Кременчуцький міський голова: Ми з мером Львова мали телефонну розмову. У п’ятницю після виявлення цього факту, він з розумінням поставився до нашого обурення. Попросив вибачення у кременчужан. Сказав, що складна ситуація в них, вони намагаються максимально дисциплінувати перевізників. Але їх 6 і хтось міг це сміття вивезти.

Нагадаємо, за останній тиждень це четверте повідомлення про виявлене сміття з Львівської області на території Полтавщини. Раніше відходи виявляли в Глобинському районі, поблизу Кременчука і Горішніх Плавнів та в інших місцях області.