Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Центр для тренування пілотів цивільної і військової авіації відкрили у Кременчуці

Центр для тренування пілотів цивільної і військової авіації відкрили у Кременчуці

Навчальний центр для тренування пілотів цивільної і військової авіації відкрили у Кременчуці.Це спільний проект науково-виробничого об'єднання АВІА та державної компанії "Укрспецекспорт". Сучасний центр відповідає міжнародним стандартам, а також дозволяє пілотам вдосконалювати свої навички, відпрацьовувати техніку під час складних погодних умов. Докладніше про навчальний комплекс розкажуть мої колеги.

Тренажер вертольоту  "МІ-171" - головний у навчальному центрі для тренування пілотів військової авіації.  Він не має аналогів ані в Україні, ані у світі. Нині тренажер випробовують.

Програмне забезпечення тренажерного комплексу дозволяє максимально точно моделювати ситуації в усіх можливих кліматичних умовах і відпрацьовувати аварійні ситуації, говоритьгенеральний конструктор науково-виробничого об'єднання "Авіа" Юрій Моцар.

Юрій Моцар, генеральний конструктор НВО "Авіа": Зі створенням такого тренажеру ми де-факто увійшли у ряди А-брендів світового тренажеробудування. Таких фірм, що випускають подібні тренажери, у світі – одиниці. На нашу думку, це найдосконаліший тренажер вертольота Мі-171

Тренажер відповідає натівським стандартам.  До того ж він увійшов у ТОП-5 досягнень військово-промислового комплексу України, розповідає директор регіонального управління дочірньої компанії "Укрспецекспорт" Максим Затишний.

Максим Затишний, директор регіонального управління ДК"Укрспецекспорт": Це дозволить закріпити наші позиції на міжнародному ринку авіації. Ми докладемо максимум зусиль, аби наші військові змогли тренуватися на  сучасному тренажері.

Використовуватимуть центр для потреб Повітряних сил та армійської авіації Збройних сил України, говорить…

Юрій Камак, начальник відділу науково-випробовувального центру ЗСУ: Вартість навчання курсанта на тренажері набагато дешевше, аніж на реальному вертольоті.

Новий тренажер, за словами пана Юрія, презентують через кілька місяців. Загалом у новоствореному центрі вдосконалювати свої навички можуть одночасно понад півсотні льотчиків бойової та цивільної авіації.