Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Під Кременчуком виявили ще 8 вантажівок зі львівським сміттям

Під Кременчуком виявили ще 8 вантажівок зі львівським сміттям

І до теми львівського сміття. Ще вісім вантажівок з відходами місцеві жителі виявили під Кременчуком. 5 автівок встигли розвантажити у селі Піщане. На місці події правоохоронці виявили документи, чеки і рекламні брошури львівських фірм, готелів та магазинів. Депутати Кременчуцької міської ради підготували звернення щодо незаконного скидання сміття  до прем»єр - міністра України, міністра внутрішніх справ, генерального прокурора та голови Львівської облдержадміністрації.

Юрій Войтенко, завідувач відділом оперативного контролю: Зателефонував мешканець Кременчука, який бачив з об’їзної дороги між вулицею Богдана Хмельницького і селищем Піщане спостерігає великі купи сміття

Анна Васенко,прес-офіцер Кременчуцької поліції: Дані матеріали, які задокументували на місці, приєднають до кримінального провадження, яке відкрили минулої п’ятниці за фактом незаконного вивозу сміття на територіях Кременчуцького району. Ми звертаємось до місцевих мешканців, якщо ви побачили автомобілі з інших регіонів, особливо Львівського та Тернопільського, одразу звертайтеся до селищних голів або на лінію «102».