Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Свинина подорожчає на 25%

Свинина подорожчає на 25%

В Україні за два-три роки поголів'я свиней може скоротитися на третину, а ціни на свинину вже до кінця 2017-го  піднімуться на чверть. Таку ситуацію прогнозує президент Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Іван Томич, йдеться на сайті «Сьогодні.ua».  Чого очікують сільгоспвиробники  на Полтавщині – дізнавалися журналісти ПТН.

З початку лютого свинина в Україні подорожчала на 15 %. Директор української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко в  коментарі  «Сьогодні.ua» пояснює:  найнебезпечнішим і непрогнозованим фактором впливу на ціни залишається складна епізоотична ситуація через спалах африканської чуми свиней, що підірвала наш експорт.

"Переробники та виробники кажуть, що зараз наш продукт, навіть ковбасу, стало дуже важко продавати на зовнішніх ринках. Нові клієнти не з'являються, а старі поступово відмовляються від м'ясопродуктів з країни, де масово фіксуються випадки АЧС", пояснив директор української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

На сьогодні в 16-ти областях України  карантин діє в 39-ти населених пунктах. Зокрема і на Полтавщині.

 Дмитро  Мороз, заступник директора Департаменту ветеринарної медицини України: В Україні лише з початку цього року зареєстровано 35 неблагополучних  пунктів. На превеликий жаль, в тому числі і в м. Лубни. – це перший випадок.  А в Глобинському районі уже зареєстровано другий випадок.

Керівник АПК Полтавської області Сергій Фроловговорить, що АЧС не впливає на підвищення цін на м’ясо.

Сергій Фролов, керівник Департаменту агропромислового комплексу Полтавської ОДА: Я не бачу поки що взаємозв’язку  між питанням, пов’язаним із  карантинними заходами  у боротьбі із АЧ і ростом цін на продукцію тваринництва.

Сергій Фролов називає кілька складових, що впливають сьогодні на підвищення цін на свинину.

Сергій Фролов, керівник Департаменту агропромислового комплексу Полтавської ОДА:  Індекс витрат  в сільському господарстві в середньому склав 113.5% . Але, якшо в рослинництві – це 110%, то в тваринництві 120%.

Петро Сокирко, директор державного підприємства «Дослідне господарство «Степне»: У зв’язку із тим, що недолугий підхід  до такого дуже важливого  питання, як АЧС, я вважаю, що йде планомірне знищення свиней.

За даними асоціації "Свинарі України", цьогоріч  поголів'я свиней в Україні  скоротилося більше ніж на 7% порівняно з минулим роком, тобто, на   6 з половиною мільйонів голів.  І хоча на Полтавщині  поголів’я зменшилось майже на  11 тисяч, виробництво продукції не постраждало, каже Сергій Фролов.

Сергій Фролов, керівник Департаменту агропромислового комплексу Полтавської ОДА: В 2016-му році маєм і приріст виробництва м’яса  більше ніж на 2%.

За словами Сергія Фролова ціна на м’ясо може збільшитися на 3-4%, але робити точні прогнози поки що рано. Стримати ріст цін може система дотування.

Сергій Фролов, керівник Департаменту агропромислового комплексу Полтавської ОДА: Це обов’язково вплине на стримання ціни,  на ріст ціни. Тому, що возврат ПДВ(податку на додану вартість). Це вже якимсь чином буде стимулювати сільгоспвиробника.

Пані Наталія, продає свининуна  центральному  ринку в Полтаві. Говорить:попит на м’ясо дуже низький, хоча ціна на продукцію не змінилася.

Наталія, підприємець: Мясо, як було 70, рьобра 60, так воно і осталось. Нічого ми не піднімали. Ні на праздніки, ні чого. Нам аби спродувать. А на районі вроді закупка подорожала.  Брали 5-6 кг. А січас, хоть би кілограм допустим, шоб брали.

Полтавці розповіли, чи влаштовують їх ціни на свинину.

Голос:Не влаштовують, понятно. На 1200 пенсії. Добре, шо син і купляю. Добре, шо син робе. А якби сама, то я б його не купила.

Голос: Пенсія мала, а куди ж дінешся. Купляєш, шо подешевше. Як пенсію получу, тоді й беру.

Голос: Задовольняють дуже. Я ж кажу, подивився та й пішов.

На собівартість продукції (свинина) також впливає збільшення ПДВ для сільгоспвиробників. Нині до держави вони сплачують  20%. Це не влаштовує  підприємця Петра  Сокирка.

Петро Сокирко, директор державного підприємства «Дослідне господарство «Степне»: Ми вважаємо, що продукція тваринництва буде збільшуватися в ціні дуже і дуже прогресивно. Чому? – тому, що державна політика по відношенню до тваринництва вона 0, а може навпаки направлена на те, щоб знищить галузь таку, як тваринництво.

Президент асоціації "Свинарі України" Артур Лоза прогнозує, що вітчизняний продукт може стати дефіцитним і занадто дорогим, тому українці знову їстимуть польську, бразильську та канадську свинину замість вітчизняної, йдеться на сайті «Сьогодні.ua»