Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

«Ворскла» не зуміла переграти «Зорю»

У неділю на стадіоні імені Бутовського футбольний клуб «Ворскла»  зіграв перший домашній у весняній частині чемпіонату матч. Полтавці програли луганській «Зорі» з рахунком 1:2.

Луганець Гречишкін на 24-й хвилині забив  гол і тим самим відсвяткував 100-й матч у вищому дивізіоні.

Напередодні зустрічі до клубу повернувся Чижов - вихованець полтавської школи. Проте потрапивши в основу, ворсклянин підставив команду мінімум двічі - через його необережну роботу «Зоря» відзначилася двічі.

Єдиний гол біло-зелені провели на 73-й хвилині - після грубої помилки "зорян" чітко пробив пенальті новачок В'ячеслав Шарпар.

В'ячеслав Шарпар, півзахисник  ФК «Ворскла»: Тренер на установці сказав, що пробиватиме пенальті я або Ткачук. Його вже не було тому бив я. Установка перед матчем була взяти три очки, але провалили перший тайм. Будемо розбиратись.

У результаті луганці закріпилися у трійці кращих, «Ворскла» ж освоюється поза першою шісткою турнірної таблиці.

Ігор Чайковський, півзахисник  ФК «Зоря» (Луганськ): Гра важка. Полтава гарна команда, швидкі гравці. Треба було при 2:0 забивати, ще а так пропустили і в кінці трохи нервували. Головне здобули важливу перемогу.