Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Молоді полтавські поети зустріли весну віршами

Молоді полтавські поети зустріли весну віршами

"Сто відтінків весни". Під такою назвою у Полтавській обласній  бібліотеці  для юнацтва імені Олеся Гончара провели  поетично-акустичний вечір. На захід запросили творчу молодь. З полтавськими поетами познайомились і  наші кореспонденти.

Полтавка Оксана Криклива розповідає: вірші пише з дитинства. Зараз у її поезії різноманітна тематика, окрім щасливого кохання.

Оксана Криклива, поетеса: Дуже багато складних віршів. Є й легкі, але більшість не для кожного. Я знаю що у мене не велика аудиторія, але є свої, яких я люблю і яким подобається те, що я пишу.

Якщо людина чогось бажає, то всього досягне, говорить Оксана та додає: ця мотивація допомогла їй знайти улюблену професію. Майже десять років жінка працює на «Лтаві» звукооператором обласного радіо, хоча за освітою - вчитель.

Організатор лірично-поетичного вечора - Андрій Осадчий говорить:  захід присвячений початку весни.

Андрій Осадчий, ведучий вечора: Тематика одна - кохання, почуття до жінки, до чоловіка.  Проблеми жінки в сучасному світі.

Зустріч  "Сто відтінків весни" дає можливість творчій молоді Полтави заявити про себе, говорить філолог та поетеса - Наталія Бондар. Жінка говорить: одне із перших свят весни - восьме березня.

Наталія Бондар, поетеса, аспірант ПНПУ ім. В. Г. Короленка: Це цілковита нісенітниця, відмінювати це свято, оскільки не треба його ототожнювати з якимись політичними діями або подіями у нашій країні. Оскільки я вважаю, що це свято жінок, свято весни. І воно має право бути.

На поетичному вечорі також пролунали відомі пісні гуртів  "Океана Ельзи" та "Скай" у виконання полтавських музикантів. Ольга Гриненко, Павло Лопатюк. Полтавські телевізійні новини.