Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест новин з районів області

Дайджест новин з районів області

Контроль над "мандрівками" сміття зі Львова, відеоспостереження за містянами та нова операційна - про все це далі у дайджестіновин  з районів.

Пирятин. У місті почали встановлювати камери відеоспостереження. За інформацією сайту територіальної громади Пирятина,  задля безпеки мешканців загалом на вулицях Пирятина   планують встановити 17 відеокамер.

Миргород. Завершили капітально ремонтувати  хірургічне відділення Миргородської районної лікарні. На ремонт та закупівлю нового обладнання з міського та районного бюджетів спрямували 1 мільйон 400 тисяч гривень, повідомляє прес-служба Миргородської  міської ради.

Кременчук. Заступник міського голови Володимир Пелипенко  звернувся до правоохоронців з проханням вести посилений контроль за в’їздом у місто великотоннажного транспорту, щоб не допустити ввезення  сміття невідомого походження. Нагадаємо:  минулого тижня в Кременчуцькому районі  зафіксували факти розвантаження сміття зі Львівського регіону. Наразі  триває розслідування. Окрім того, депутати Кременчуцької міської ради ухвалили звернення до Прем'єр-міністра України, міністра внутрішніх справ, Генпрокурора України, голови Львівської облдержадміністрації та міського голови Львова щодо незаконного скидання сміття, повідомили в  Кременчуцькій міській раді.