Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавські депутати "за" торговельну блокаду РФ

Полтавські депутати "за" торговельну блокаду РФ

Депутат від "Укропу" Сергій Соловей оголосив звернення до Президента України, КабМіну, ВРУ про підтримку торговельної блокади тимчасово окупованих територій України.

Підтримав блокаду і активіст Нікіта Кашницький, Петро Ворона від Координаційної ради та керівник Холод:

- Нагадаю з чого почали наше засідання - хвилиною мовчання згадали наших 4х земляків, які нещодавно загинули на Донбасі - це наша плата за торгівлю з РФ. Наша фракція государства "за", - висловився Євгеній Холод.

Рішення депутати узгодили одностайними 52-ма голосами. Полтавські депутати звернулися до Садового

Депутати Полтавської облради, зокрема Валерій Прядко, у офіційному листі звернулися до міського голови Львова та депутатів Львівської міськради, аби ті сприяли припиненню вивезення сміття на територію Полтавщини.

Обранець від "Радикальної партії" агітував присутніх колег звернутися до поліції, прокуратури - відкрити справу про засмічення земель Полтавщини.

Сергій Каплін тим часом розповів про те, як ловив фури зі сміттям, яке почали скидати під Лубнами. Запропонував створити штаб з контролю цього питання.

Біленький висловив думку: Капліну можна не повертатися до ВР, в обласній раді він теж виглядає достойно. Депутат Ляшко нагадав Капліну про його безпідставні звинувачення начебто його колеги отримують хабарі за свої рішення, зокрема у питаннях ПЕК. На цьому Олександр Біленький закрив пленарне засідання 14-ї Полтавської облради.