Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавський духовий оркестр привітав людей похилого віку з початком весни

Полтавський духовий оркестр привітав людей похилого віку з початком весни

Полтавський духовий оркестр привітав ветеранів з початком весни та з Міжнародним жіночим днем. Музикою та піснями людей похилого віку розважали у Горбанівському геріатричному пансіонаті. Свято приурочили до 30-річчя обласної організації ветеранів. Подробиці – далі в сюжеті.

Музика, популярна піввіку тому. Люди похилого віку кажуть: такі пісні занурюють у минуле, відтак, пригадується молодість.

Голос: Послухала музику від душі, яка є високою музикою. Опери, симфонії. Так висока музика буває у нас дуже рідко. І якої так хочеться послухати не один раз, не два, а багато разів.

Голос: Концерт сильний, понравився очень даже.

Голос: По-англійському ми не дуже знаємо, а так, гарні всі пісні.

Програму концерту готували заздалегідь, із врахуванням смаків ветеранів, розповідає головний диригент Полтавського оркестру Едуард Головашич.

Едуард Головашич, заслужений артист України: Для нас немає різниці, чи це інтернат для людей похилого віку, чи це палац «Україна». Ми працюємо для всіх в одному ритмі, в тій же якості.

За словамидиректора геріатричного пансіонату Віктора Лебедєва, музика створює весняний настрій, відтак добре налаштовує людей похилого віку на початок господарських робіт у садку.  

Віктор Лебедєв, директор Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни: Мы начали обрезку деревьев. Это говорит о том, что мы с мужской половиной начали подготовку для того, чтобы сделать подарок женской половине подопечных: чтобы осенью у нас был хороший фруктовый урожай. Это первая подія. Вторая – мы начали делать красивые женские причёски дамам в честь 8-го марта. Ну и самая главная подія – это весенние все праздники.

Полтавський духовий оркестр – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів. У репертуарі – класична та популярна музика. Сергій Коломієць і Анна Комар, Полтавські телевізійні новини.