Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Кадетському корпусі облаштували велозону

У Кадетському корпусі  облаштували велозону

Велозону у Кадетському корпусі самотужки облаштували любителі полтавського екстремального велоспорту. Одну із колишніх казарм вони  привели до ладу та перетворили її на  манеж для занять,  де взимку шліфують свою вправність та тренують різноманітні трюки.

Євген Марченко на велосипеді ще з раннього дитинства. Каже: займатися цим видом спорту взимку у Полтаві немає де. Тож він  разом з товаришами облаштували веломайданчик у приміщенні напівзруйнованого  кадетського корпусу.

Євген Марченко, вело спортсмен: Так як в нас прямо в центрі міста є закинута така будівля вирішили, що побудуємо тут, щоб з усіх куточків міста було зручно сюда приїжджати.

Велолюбитель Олександр розповідає: необхідні матеріали привозили з дому і купували. А потім самотужки майстрували різноманітні гірки та трампліни.

Олександр  Парвадов, вело спортсмен: Поубирати тут, вивезли отсюда, я думаю, багатенько, біля вантажівки, навєрно сміття разної цегли та штукатурки старої.

Нині тут тренуються близько півсотні любителів велоспорту різного віку.  Андрій Дружбін говорить: тепер не втрачатимуть вправності і взимку.

Андрій Дружбін, вело спортсмен: Когда 3 месяца зимой не катаешься, потом тяжело очень вернуться к балансу велосипеда. То есть, всё что ты, грубо говоря, научился весной, летом и осенью всё как бы все трюки теряются и поэтому мы как бы здесь соорудили себе площадку, потому что больше негде.

Для Андрія велоспорт – це стиль життя. Каже: якби у місті був спеціальний майданчик, то рівень підготовки поліпшився б.

Андрій Солдатенко, вело спортсмен: Падаєш, ламаєш велосипед ламаєш деталі, бєшся, царапаєшся, а коли на конець трюк получається – це побєда над самим собою.

Тепер велоспортсмени звертатимуться до чиновників, щоб їм виділили територію для тренувань. Також спробують самотужки створити парк велосипедних розваг.