Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

«Полтаваобленерго» закликає економити

«Полтаваобленерго» закликає економити

ПАТ «Полтаваобленерго» просить економити електричну енергію. "Важливо вимкнути навіть зарядку, яка не заряджає мобільний, а просто стирчить у розетці", - на сайті підприємства з’явилася інструкція, яка допоможе споживачу зменшити споживання електроенергії.

Нагадаємо, потреба в економії виникла через блокаду поставок антрацитового вугілля. Через це на ринку електроенергії введені тимчасові заходи.

У повідомленні від «Полтаваобленерго» йдеться, що у випадку перевищення граничних величин споживання електричної енергії та потужності, у Полтавській області можливе аварійне відключення електроенергії. Особливо знизити споживання електроенергії варто у години пікових навантажень на загальну систему (з 8:00 до 11:00 та з 16:00 до 22:00). Побутовим споживачам цього можна досягти наступним чином:

- вимикати непотрібні електроприлади. Навіть зарядний пристрій до телефону споживає струм, коли не використовується за призначенням, але ввімкнений у розетку;

- замінити лампи розжарювання на енергозберігаючий аналог, який допоможе заощадити від 60% до 80% електроенергії;

- коли купуєте побутову техніку, слід звертати увагу на клас енергозбереження. Побутова техніка з класом «А» та «А+» споживає електроенергії на 30-50% менше, ніж аналогічні прилади з класом споживання «В»;

- для освітлення під’їздів та прибудинкових територій використовуйте сенсорні світильники. Вони вмикаються лише тоді, коли біля них проходить людина і т.д.