Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

На Полтавщині випадків квартирних крадіжок побільшало

На Полтавщині  випадків квартирних крадіжок побільшало

Грати на вікнах, броньовані двері і подвійні замки – це те, що може затримати грабіжника лише в часі. Як уберегти себе від грабування?- знають наші журналісти.

Порівняно з останніми двома роками кількість квартирних крадіжок по області збільшилася на десять відсотків. Якщо в 2015 році їх було 735, то  в 2016-ому 812.

Сергій Запорожець, виконуючий обов’язки начальника Управління поліції охорони Полтавщини: Працівники поліції охорони прибувають на місце спрацювання сигналізації за лічені хвилини. Екіпірованими засобами бронезахисту та озброєні вогнепальною зброєю.  До роботи в нарядах груп реагування поліції охорони допускаються працівники із значним досвідом роботи.

Більшість крадіжок з квартир скоюють вночі.   Відкриття метало-пластикових вікон -  один із найпопулярніших методів потрапляння шахраїв у житло. Також часто зустрічаються випадки  злому серцевини замка та підбору ключа, свідчить статистика. Щоб вберегти себе від таких випадків, Сергій Циганов, начальник відділу технічної  охорони  Полтави, радить  встановити охоронну сигналізацію. Не лише в помешканнях, а й в автомобілях.

Сергій Циганов заступник начальника Управління поліції охорони – начальник відділу технічної  охорони: На данный момент мы охраняем 15-ть автомобилей, которые оборудованы GPS навигацией. Которую если угоняют, то мы можем увидеть в какую сторону она поехала и опять же с тревожной кнопкой.

Начальник відділу комунікацій  Головного управління Національної поліції у Полтавській області Юрій Сулаєв каже: якщо в якомусь гаражному кооперативі часто змінюють транспортні засоби і люди ведуть себе доволі підозріло, треба повідомляти про це в поліцію.

 Юрій Сулаєв,начальник відділу комунікацій ГУНП у Полтавській області: Краще ми перевіримо, хай далі там працюють люди. Але якщо його використовують для того, щоб вичекати певний час, щоб потім перегнати його в іншу область, а то і за межі України, то зрозуміло, що ми повинні зробити все від нас залежне. Але в тісній співпраці з самими власниками.

Працівники служби охорони продемонстрували,  як працює група затримання.

 фото: https://pl.npu.gov.ua