Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Школярі Кременчука передали ліки для атовців

Школярі Кременчука передали ліки для атовців

Таку акцію започаткували учні Кременчуцької школи №12 ще три роки тому. Гроші збирають під час  різноманітних концертів та ярмарків. Перший раз вони придбали для бійців 5 бронежилетів, другий – 5 комплектів термобілизни, а цього разу – необхідні бійцям лікарські засоби на суму 2,5 тисяч гривень. Про це пише сайт 05366.com.ua.

- І хоча наші 2,5 тисячі “помістилися” у три невеличкі пакети, ми сподіваємося, що вони допоможуть бійцям, - розповідає заступник директора з виховної роботи Ольга Козленко.  

9 березня вони передали придбані ними медикаменти керівнику госпіталю для військових інвалідів у Кременчуці Миколі Литвиненку.

- На жаль, не всі медикаменти ми можемо придбати, які хотілось би, бо ми маємо обмеження переліком, і якщо є така можливість – купіть ті ліки, які потрібні бійцям. Наші прохання почули. Більшість з тих, хто до нас приходить – мають наслідки від ударної хвилі. Це не обов’язково черепно-мозкова травма, але як мінімум контузія у кожного є. А перший прояв контузії – це глухота. Іноді часткова, іноді сильна. Саме тому військовим потрібні ліки, які допоможуть боротися з цими проблемами, - коментує Микола Литвиненко.