Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавщина починає весняно-польові роботи

Полтавщина починає весняно-польові роботи

В області необхідно створити Держпродспоживслужбу окремого підрозділу з реєстрації сільськогосподарської техніки, зі штатом не менше 7 чоловік. Про це повідомляє сайт Полтавської ОДА з посиланням на директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергія Фролова. Оскільки є нарікання сільгосптоваровиробників щодо роботи цієї служби. Як завірили в Мінагрополітики, ці питання вирішуватимуть в робочому порядку.

Сергій Фролов розповів про заходи, що проводяться в області з підготовки до комплексу весняно-польових робіт, зокрема на сьогодні в області працюють три насіннєві лабораторії «Державного центру сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», але на них досить велике навантаження і необхідно включити в роботу ще хоча б дві лабораторії в районах області.

9 березня відбулася всеукраїнська відеоконференція з питань підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт, сертифікації насіння у 2017 році. Її учасником став перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.