Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Юнаки «Ворскли» стали переможцями турніру пам’яті Олександра Горностаєва

Юнаки «Ворскли» стали переможцями турніру пам’яті Олександра Горностаєва

У Полтаві фінішував турнір з міні-футболу пам’яті Олександра Горностаєва. П’ятнадцять команд з юнаків 2001-го та 2005-го років народження більше місяця визначали,  хто з них кращий. На останніх матчах побувала і наша знімальна група.

Відомий український функціонер та арбітр Олександр Горностаєв помер у травні 2013. Прямо на футбольному полі. Пам'ять про нього живе, зокрема,  і завдяки таким турнірам.

Олександр Буцький, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА: Він був і тренером, що виховав багато футболістів і відомим суддею судив у Європі. Мав великий авторитет, бо футболісти завжди знали,  які матчі він судив.

15 команд різних вікових груп з середини січня визначали,  хто з них кращий. Прогнозовано серед усіх футбольних шкіл найбільше нагород зібрали юнаки з «Ворскли» 222.

Вадим Касимов,  тренер ДЮФШ ФК «Ворскла»: Звичайно приємно, коли твоя команда здобуває нагороди, але я завжди казав, що головне це навчання. Тільки через навчання можна добитися результату.

10 річний Дмитро займається футболом  чотири роки. На секцію його привів батько. Зараз грає на позиції лівого захисника.

Дмитро, 10 років, лівий захисник: Я б не сказав, що було важко. Якщо налаштуватись, то можна було б і всі матчі виграти. Ми з перших хвилин атакували і забили гол.

У турнірі взяли участь також команди «Молодь», «Розсошенці» і ДЮСШ ім.Горпинка.