Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дорожники запрацювали у Миргороді

Дорожники запрацювали у Миргороді

Цього року дорожники в Миргороді продовжать відновлювати шляхові розв'язки, укладаючи  бетонні плити,  та зроблять ремонт об'їзних  магістралей. Докладніше про ремонтні роботи на дорогах Миргорода -  далі у сюжеті.

Ремонт дорожньо-мостового господарства розпочали біля шляхопроводу. На цьому відрізку дороги покриття постійно руйнується через посилений потік транспорту.

Сергій Швайка, перший заступник Миргородського міського голови:

Дорожники розпочали роботи по проекту минулого року:укладення залізобетонних плит на розвязках шляхопроводу, потім по планах вони переходять на ямкрвий ремонті по підходах до центрального мосту.

У поточному році на грейдерування доріг буде залучено техніку КП " Спецкомунтранс". Габаритний транспорт працюватиме на щебеневій підсипці доріг та тротуарів, протяжність яких у 2017році планують збільшити. Якщо говорити про якість ремонтів, то досягти цього можна лише через капітальні види робіт, - мовить Сергій Швайка і продовжує: для цього потрібні чималі кошти.

Сергій Швайка, перший заступник Миргородського міського голови:На жаль, термін експлуатації доріг давно вийшов, і вимагать якість ремонту на тих полотнах,які розрушені майже повністю, неможливо. Тому ми плануємо і потрібно робити капремонт доріг, щоб ми мали гарантований термін експлуатації і менше витрачали на ямковий ремонт. Але це кошти великі,  і в бюджеті стільки немає.

На початку року в міському бюджеті на ремонт дорожньо-мостового господарства виділили більше 5 млн.грн. Ці кошти спрямують на поточні та капітальні види робіт. У співфінансуванні з обласним бюджетом в Миргороді планують відремонтувати асфальтне покриття на об'їзних дорогах.

Поточний ремонт доріг в Миргороді планують завершити до травневих свят.