Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Дібрівці збирали гроші на лікування онкохворого хлопчика

У Дібрівці  збирали гроші на лікування онкохворого хлопчика

На лікування дитини збирали кошти під час благодійного концерту на Миргородщині.  Єдиний син в родині, півторарічний Саша Ващенко, потребує термінової операції. У хлопчика – онкозахворювання. Докладніше - в наступному сюжеті.

Благодійний концерт у селі ДІбрівка, Миргородського району влаштували односельці , щоб зібрати кошти на лікування Саші Ващенка. У дитини - гострий мієлоїдний лейкоз. Допомагають, хто чим може: молитвами, грошима, піснями.

Любов Ващенко, бабуся: Люди собирали гроші: виступали дітки, школа виступала, художня самодіяльність села. Під час концерту люди зібрали 2.800гривнями. Саме найбільше словом- це велика піддержка для нас і допомагають грошима, хто скільки може.

Хворобу діагностували місяць тому. З того часу життя родини поділилося на до і після, розповідає тітка Саші Ганна Ващенко. Нині дитина перебуває на стаціонарному лікуванні в Полтавському онкологічному диспансері, проходить курс хіміотерапії:

Ганна Ващенко, тітка: Ми ніколи не могли повірити в те, що ця дитина може захворіти. Дуже важко: в нього алергія, діарея була, їсти йому майже не дозволяють нічого.  

Любов Ващенко, бабуся: На даний момент йому дуже погано. Тепер нам треба робити пересадку косного мозку тільки за кордоном. У нас таких операцій не роблять.

Операція за кордоном коштує не підйомну для родини суму. Зусиллями рідних, друзів, небайдужих родина назбирала всього 180 тисяч гривень .

Любов Ващенко, бабуся: А потрібно нам 65 тисяч доларів. Нам потрібна така сума, в нас її нема.  Звертаюсь до всіх небайдужих людей, щоб хтось нам допоміг спасти життя нашої дитини.

Ганна Ващенко, тітка: Немає в нас такої підтримки, якби волонтери чи хтось нам допоміг. Ми тільки за, аби тільки зібрати кошти дитині.